Z perspektywy młodego PR-owca – nie ma rzeczy niemożliwych
- concertoconcerto
- 8 lip 2024
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 12 sty
Gazeta „braci starszych w wierze” popełnia tekst, w którym wykorzystuje cytat „przedstawiciela” władzy lokalnej. Cytat staje się argumentem wskazującym polityczny charakter działania służb „zależnych” od lokalnego watażki, będącego „bratem starszym w wierze”. Zdenerwowany i przestraszony rozwojem sytuacji lokalny watażka („brat starszy w wierze”) domaga się, aby gazeta „braci starszych w wierze” wprowadziła zmiany w tekście już opublikowanego artykułu, popełnionego przez „siostrę starszą w wierze?”. Rzecz niemożliwa wydawałoby się do zrealizowania, staje się „ciałem”, i gazeta „braci starszych w wierze” podmienia tekst artykułu w swoim portalu (bez stosownej informacji o wprowadzonych zmianach). Następnie lokalny watażka, czyli ten „brat starszy w wierze”, nasyła obsługującą jego folwark kancelarię prawną (ciekawe czy prowadzoną również przez „braci starszych w wierze”?) na osoby posługujące się pierwotną treścią artykułu, wskazując, że takowa nie zaistniała …
Szkoda, że pewien „brat starszy w wierze” z taką pieczołowitością nie zajął się wypowiedzią swojego podwładnego, również „brata starszego w wierze”, że słowa „nasze obozy zagłady” są przynajmniej niestosowne wobec „braci młodszych w wierze”…
WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO PRAWDZIWYCH POSTACI, FAKTÓW, SFORMUŁOWAŃ I ZDARZEŃ JEST CAŁKOWICIE PRZYPADKOWE!
Użycie w tekście sformułowania „brat/siostra starszy w wierze” oznacza stan świadomości - wiary, że wie się już wszystko.

Comments